cijferhelden

Gedrevenheid en liefde voor het vak.

 

KMO Fiscaliteit wil in de eerste plaats een topteam zijn. Gedreven, met liefde voor ons vak en de stielkennis die daarvoor nodig is.

Enkel dan kunnen we bedrijven en ondernemers bijstaan en begeleiden bij wat zij het liefst doen. KMO Fiscaliteit zorgt dat zij – jullie, onze klanten – zich daarop kunnen focussen. Dat ze zich daarop mógen focussen.

Omdat wij elk boekhoudkundig en fiscaal element voor hen opvolgen en optimaliseren.

We denken mee met de ondernemer. We denken mee met de persoon achter de ondernemer. We ontzorgen onze klanten en staan hen op een proactieve manier bij in elk aspect van het financieel en fiscaal leven. En zo nodig ook in het algemene leven.

Ontdek het team van

KMO Fiscaliteit

Johan Vanden Heede

Bestuurder

meer info
Graduaat Boekhouden en Administratie (1984) Graduaat Verzekeringen (1986) Ondernemersopleiding Fiscalist (1993) Gecertificeerd belastingadviseur – ITAA 11.353.949 Certificaat uitoefening mandaat van onafhankelijk bestuurder (2015-2016) Bestuurder Kmo Fiscaliteit johan@kmofiscaliteit.be

Fernand De Bouvre

Vennoot

meer info
Graduaat Boekhouden en Administratie (1973) Gecertificeerd accountant – ITAA 10.275.532 Mede-vennoot Kmo Fiscaliteit fernand@kmofiscaliteit.be

Sonja Opsomer

Dossierbeheerder

meer info
Licentiaat Handelswetenschappen optie Accountancy-Fiscaliteit (2000) Ondernemersopleiding Fiscalist (2003) sonja@kmofiscaliteit.be

Petra Delobelle

Dossierbeheerder

meer info
Licentiaat Handelswetenschappen optie Accountancy-Fiscaliteit (1999) Ondernemersopleiding Fiscalist (2002) Accountant – ITAA 10.391.831 petra@kmofiscaliteit.be

Charlotte Verleyen

Dossierbeheerder

meer info
Bachelor Accountancy-Fiscaliteit (2013) Ondernemersopleiding Fiscalist (2015) Intern gecertificeerd accountant – ITAA 11.435.488 charlotte@kmofiscaliteit.be

Joyce De Buyck

Dossierbeheerder

meer info

Bachelor Accountancy-Fiscaliteit (2015)
BaNaBa Toegepaste Fiscaliteit (2016)

joyce@kmofiscaliteit.be

Anja Garez

Dossierbeheerder

meer info
Graduaat Accountancy-Fiscaliteit (1990) Graduaat Fiscale Wetenschappen (2015) Fiscaal Accountant – ITAA 10.548.041 anja@kmofiscaliteit.be

Leen

Administratieve ondersteuning

Word jij onze

nieuwe cijferheld?

Goesting om samen te werken met fantastische cijferhelden?
Bekijk onze vacaturepagina en wie weet heten we je welkom in ons team!